Moda Na Mioda

Co dzieje się gdy dwoje ludzi z pasją i ogromem chęci do tworzenia czegoś nowego, nagle wpada na siebie? – powstaje Moda Na Mioda

Markę tworzą Łukasz i Magda, z wykształcenia biolodzy, z zamiłowania entuzjaści natury i wszystkiego co się z nią wiąże, a miód jest tego najlepszym przykładem. Łukasz, genetyk z zawodu, w spadku po dziadku odziedziczył pasję do pszczelarstwa. Magda, wykładowca biologii na Uniwersytecie, w miodzie widzi ogromny, zdrowotny potencjał.

W 2020 do zespołu dołączył Łukasz z zawodu lekarz kardiolog,pasjonat miodu a w szczególności jego leczniczego wpływu na choroby układu krążenia, oddechowego i choroby infekcyjne.
Wszystkie naturalne produkty i suplementy oferowane przez Nas o właściwościach leczniczych i prozdrowotnych są starannie dobrane na podstawie aktualnej wiedzy medycznej i badań naukowych miodu i produktów pszczelopochodnych.
 

Lubimy klasykę i proste rozwiązania, dlatego w Moda Na Mioda chcemy dostarczać Klientom tylko produkty unikalne i sprawdzone- kontrolujemy je dla Was w certyfikowanym laboratorium. Miody oferowane przez nas pozyskiwane są z prawdziwych, niewielkich polskich pasiek z doświadczeniem i tradycją. Chcemy, aby polskie, naturalne produkty miały szansę zaistnienia na rynku, a Wam, Konsumentom pokazać korzyści jakie niesie spożywanie zdrowej, naturalnej żywności- zwłaszcza pysznych, słodkich i wyrazistych miodów.